spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Decembris 2017 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Seko līdzi

 


LATVIJAS ČEMPIONĀTS VĪRIEŠIEM

ERGO OPEN SIEVIETĒM
ERGO OPEN VĪRIEŠIEM
JAUNATNES ČEMPIONĀTS



GRAFIKS - VIETU SADALĪJUMS


3.posms vīriešiem (Saulkrastu kokteilis)


Norises vieta: Saulkrasti, Jūras parks (Ainažu iela 13b).

Ainažu iela 13B, Saulkrasti, Saulkrastu pilsēta, LV-2160


Laiks: 14.-16.jūlijs.

Dalības maksa: 30 EUR no komandas.

Reģistrācija: Līdz 11.jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā.

Balvu fonds: 5000 EUR + atbalstītāju balvas.


Kvalifikācija: 14.jūlijs no plkst. 18:30

Pamatturnīrs: 15.jūlijs,no plkst.10.00

Fināldiena:  16.jūlijs, 1/8fināli, 1/4fināli no plkst.10.00-15.30,

1/2fināli un fināli no plkst.19.00-00.30.


Dalībnieku saraksts:

ERGO OPEN SAULKRASTU KOKTEILIS LATVIJAS ČEMPIONĀTA

3.POSMS, 14.-16.JŪLIJS

DALĪBNIEKU SARAKSTS

PAMATTURNĪRS 15.JŪLIJS, no plkst. 10.00

Nr

Vārds

Uzvārds

Punkti

Kopā


1

Mārtiņš

Pļaviņš

1264

2592



Haralds

Regža

1328



2

Rihards

Finsters

1032

1988



Edgars

Točs

956



3

Armands

Āboliņš

668

1408



Toms

Benjavs

740



4

Aleksandrs

Solovejs

626

1362


 

Toms

Šmēdiņš

736



5

Kristo

Kollo

443

1277

EST


Ruslans

Sorokins

834



6

Sandris

Andrejevs

509

1018



Ģirts

Glāzers

509



7

Arnas

Rumševičius

788

952

LTU


Robert

Jucnevic

164


LTU

8

Raimonds

Vilmanis

347

693



Kaspars

Salmiņš

346



9

Dāvis

Nātriņš

355

612



Gints

Antoms

257



10

Arnis

Reliņš

298

548



Vents

Graudiņš

250



11

Uldis

Baranovs

272

544



Māris

Orups

272



12

Artis

Danieks

264

528



Rihards

Vilmanis

264



13

Oskars

Puga

233

502



Kristaps

Punculis

269



14

Sandris

Kalniņš

240

480



Kārlis

Rutmanis

240



15

Jānis

Rudzītis

0

433



Atvars

Vilde

433



16

Mārtiņš

Eglītis

260

416



Andis

Grambergs

156



17

Artis

Caics

89

411



Arnis

Tunte

322



18

Viktors

Koržeņēvics

206

400



Uģis

Puķitis

194



19

Kārlis

Celmiņš

216

392



Atis

Šēfers

176



20

Kristaps

Šmits

68

165

WC


Atvars

Ozoliņš

97


WC



















KVALIFIKĀCIJA 14.jūlijs, no plkst. 18.30

Nr

Vārds

Uzvārds

Punkti

Kopā


1

Juris

Orups

160

376



Uģis

Dombrovskis

216



2

Daniels

Nātriņš

273

289



Arnis

Mileiko

16



3

Gatis

Balodis

128

256



Jānis

Balodis

128



4

Dmitrijs

Lavrenovs

136

248



Maksims

Sergejevs

112



5

Ingars

Ivanovs

161

242



Edvarts

Buivids

81



6

Gilbertas

Kerpe

151

195

LTU


Aurimas

Mazuras

44


LTU

7

Atis

Dandens

48

96



Jānis

Gabranovs

48



8

Renārs

Brālis

32

48



Māris

Čīma

16




 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement