15161718192021
22232425262728
293031

Seko līdzi

ERGO OPEN LATVIJAS PLUDMALES VOLEJBOLA ČEMPIONĀTA PIRMAJĀ POSMĀ UZVAR PĻAVIŅŠ/EGLESKALNS UN JURSONE/GRAUDIŅA
Svētdiena, 31 maijs 2015 23:34

ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmā posma goda pjedestāls vīriešiem - Haralds Regža (no kreisās) un Armands Āboliņš (no kreisās), Hermans Egleskalns un Mārtiņš Pļaviņš, Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs. Foto: Vadims Morozovs (LVF)

Par ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmā posma uzvarētājiem svētdien "Baltic Beach hotel" pludmales volejbola stadionā Majoros kļuva Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns un Inese Jursone/Tīna Graudiņa.

Pļaviņš/Egleskalns finālā ar 2-0 (21-14, 21-15) uzvarēja Haraldu Regžu/Armandu Āboliņu, savukārt pusfinālā viņi ar 2-0 (23-21, 25-23) pārspēja Edgaru Toču/Rihardu Finsteru.

Mārtiņš Pļaviņš: "Turnīrā mums gāja diezgan grūti, jo kopējais Latvijas čempionāta līmenis ir krasi cēlies un visi spēlē laba līmeņa volejbolu. Jaunie grib pierādīt, ka var konkurēt, savukārt mēs "vecie" gribam pierādīt, ka esam labāki, tāpēc visas spēles ir ļoti spraigas un vieglu panākumu nav. Mums ar Hermanu smagākā spēle bija pusfināls pret Rihardu Finsteru/Edgaru Toču, kurā abos setos galotnē cīņa ritēja punkts punktā. Nākamais turnīrs būs jau nākamnedēļ, jo otrdien izlidojam uz Horvātijas pilsētu Poreku, kur notiks "Major" sērijas turnīrs. Atkarībā no mūsu snieguma kvalifikācijā, ja tiekam pamatturnīrā, tad paliekam tur un spēlējam pamatturnīru, bet ja kvalifikāciju nepārvaram, tad dodamies uz Maskavu, kur notiks Austrumeiropas Zonālās volejbola asociācijas (EEVZA) posms".

Trešo vietu izcīnīja Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, kuri ar 2-1 (26-24, 18-21, 16-14) pārspēja Toču/Finsteru, taču pusfinālā ar 0-2 (14-21, 16-21) zaudēja Regžam/Āboliņam.

Sieviešu turnīra finālā Jursone/Graudiņa ar 2-0 (21-18, 21-15) uzvarēja Alisi Leci/Martu Ozoliņu. Trešo vietu ieguva Sanda Ragozina/Paula Zirģele, kuras ar 2-0 (21-15, 21:18) pārspēja Lindu Grambergu/Agnesi Caicu. Pusfinālā Jursone/Graudiņa ar 2-0 (21-6, 21-8) pārspēja Grambergu/Caicu, bet Lece/Ozoliņa ar 2-0 (21-11, 21-14) pārspēja Ragozinu/Zirģeli.

Inese Jursone/Tīna Graudiņa: "Mūsu panākuma atslēga finālā bija mazāk pieļautās kļūdas. Mēs diendienā ar Alisi un Martu trenējamies kopā un viena otru ļoti labi zinām. Zinājām, ka uzvarēs tas duets, kas pieļaus mazāk kļūdas. Spriedze, kad iet punkts punktā, paliks atmiņā. Uzvara bija psiholoģiski smaga, jo daudz esam trenējušās kopā, mums ir kopīgs treneris, tāpēc psiholoģiski bija grūtāk nekā fiziski. Mēs pieļāvām mazāk kļūdas, nospēlējām stabilāk. Latvijas čempionāts mums ir svarīgs, jo gribam pierādīt, ka esam labākās Latvijā. Šīs spēles palīdz arī gatavoties starptautiskajiem turnīriem, no kuriem nākamais mums būs EEVZA posms Maskavā, kas notiks no 3. līdz 7. jūnijam".

Jau ziņots, ka Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmajam posmam pieteicās iespaidīgs dalībnieku skaits - vīriešu konkurencē sacentās 38 dueti, bet sieviešu - 16 dueti.

Šosezon ERGO OPEN Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacentīsies piecos posmos. Skatītāji Latvijas čempionāta posmus varēs vērot Jūrmalā, Rīgā, Saulkrastos, Jēkabpilī, un Daugavpils novadā, bet izšķirošais fināls no 11. līdz 13. septembrim noslēgsies atkal Jūrmalā. Starp čempionāta posmiem būs arī tradicionālās “King&Queen of the beach” turnīrs, kas arī notiks Jūrmalā, kas šosezon ir Latvijas pludmales volejbola centrs.

Šogad skatītāji laipni aicināti uz visiem Latvijas čempionāta ERGO OPEN posmiem, jo sezonas beigās kāds no līdzjutējiem kļūs par „Electra” Fashion Cruiser divriteņa īpašnieku!

Jau trešo gadu Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Turnīru atbalsta „LDz Infrastruktūra” un Jūrmalas pilsētas dome.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem http://pludmales.volejbols.lv/. Uz visiem čempionāta posmiem skatītājiem ieeja ir bez maksas.

AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement