23242526272829
3031

Seko līdzi

REGŽA/PĻAVIŅŠ IEKĻŪST CEV "MASTERS" TURNĪRA CETURTDAĻFINĀLĀ

Haralds Regža (attēlā) kopā ar Mārtiņu Pļaviņu CEV "Masters" turnīrā Bīlē nodrošinājuši vietu izslēgšanas spēlēs. Foto: cev.lu

Latvijas pludmales volejbolisti Haralds Regža/Mārtiņš Pļaviņš piektdien izcīnīja divas uzvaras Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters" sērijas turnīrā Šveices pilsētā Bīlē (Biel), nodrošinot pirmo vietu grupā un iekļūšanu ceturtdaļfinālā, kas viņiem garantē vismaz dalītu 5. vietu turnīrā.

Regža/Pļaviņš, kuri turnīrā ir izlikti ar 6. numuru, grupu kārtu noslēdza ar trīs uzvarām trīs spēlēs. Dienas pirmajā cīņā viņi ļoti sīvā spēlē ar 2-1 (20-22, 21-19, 20-18) pārspēja mājiniekus Matu Kovāču/Jonasu Kislingu (Mats Kovatsch/Jonas Kissling, 11.), savukārt otrajā mačā ar 2-0 (21-15, 25-23) uzveica spāņus Fransisko Marko/Kristianu Garsiju (Francisco Marco/Christian Garcia, 3.).

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā spēlē ceturtdien Regža/Pļaviņš ar 2-0 (21-17, 21-18) pārspēja Kristianu Sandliju Sorumu/Runaru Torsviku Sanarnesu (Christian Sandlie Sorum/Runar Torsvik Sannarnes, 14.) no Norvēģijas.

Ceturtdaļfinālā Regža/Pļaviņš sestdien tiksies ar kādu no pirmās izslēgšanas kārtas veiksminiekiem.

Regža/Pļaviņš uzreiz tika pamatturnīrā, kurā 16 dueti bija sadalīti četrās grupās. Katras grupas uzvarētāji iekļuva uzreiz ceturtdaļfinālā, otrās un trešās vietu ieguvēji tika pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā, bet grupu vājākajām komandām turnīrs ir noslēdzies.

Latvijas duets šosezon kopā uzvarēja I Eiropas spēlēs, bet pēc tam, kad Pļaviņš pārtrauca sadarbību ar Hermanu Egleskalnu, nolēma šīs sezonas otro pusi spēlēt kopā.

Bīlē startēja arī Latvijas pludmales volejbolistes Alise Lece/Marta Ozoliņa, taču viņas trešdien cieta zaudējumu kvalifikācijas pirmajā kārtā un pamatturnīrā netika. Lece/Ozoliņa sīvā cīņā ar 1-2 (19-21, 21-17, 13-15) zaudēja Valērijai Tēflai/Bjankai Zasai no Austrijas.

Bīles "Masters" turnīrs ilgs līdz svētdienai. Spēļu rezultātiem var sekot līdzi CEV mājas lapā www.cev.lu.

Sezonas pirmais CEV "Masters" turnīrs maijā notika Jūrmalā, savukārt Eiropas čempionātafinālturnīrs, kurā triumfēja Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, pirms nedēļas risinājās Austrijas pilsētā Klāgenfurtē.

AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement