spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Jūnijs 2017 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Seko līdzi

 


LATVIJAS ČEMPIONĀTS SIEVIETĒM

ERGO OPEN SIEVIETĒM
ERGO OPEN VĪRIEŠIEM
JAUNATNES ČEMPIONĀTS



VĪRIEŠI: DALĪBNIEKU SARAKSTS - GRAFIKS - VIETU SADALĪJUMS

SIEVIETES: DALĪBNIEKU SARAKSTS - VIETU SADALĪJUMS



A grupa Punkti Vieta B grupa Punkti Vieta
Ozoliņa/Lece
6 1. Graudiņa/Ņečiporuka
6 1.
Raciņa/Čerņavska
5 2. Kravčenoka/Sola
5 2.
Briede/Grosberga 4 3. Hrapāne/Černišova
4 3.
Smilškalne/Petrova 3 4. Majauskaite/Grauzunite
3 4.
C grupa Punkti Vieta D grupa Punkti Vieta
Jaudzema/Sorokina
6 1. Caica/Pastare
5
2.
Gramberga/Saveļjeva
5 2. Liepiņlauska/Ragozina
6 1.
Kovalskaja/Paškevic
0 4. Dikmane/Timoņina
3 4.
Rūse/Dābola
4 3. Jegorova/Moskaļenko
4 3.


Spēļu rezultāti un grafiks BVIS sistēmā-spied šeit!

Sacensību grafiks 29.maijam

Fināli

Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts
F
32
16.30
1.
Jaudzema/Sorokina:Lece/Ozoliņa 0:2(19:21;10:21)
F
31
14.30
1.
Liepiņlauska/Ragozina:Graudiņa/Ņečiporuka 1:2(2:19;17:21;11:15)
1/2 fināli
SF 30
12.30
2. Jaudzema/Sorokina:Graudiņa/Ņečiporuka
2:0(21:19;21:19)
SF 29
12.30
1. Lece/Ozoliņa:Liepiņlauska/Ragozina
2:1(21:17;17:21;15:13)
1/4 fināli
QF 28
10.50
1. Graudiņa/Ņečiporuka:Gramberga/Saveļjeva 2:0(21:15;21:11)
QF
27
10.00
3. Jaudzema/Sorokina:Pastare/Caica 2:0(21:10;21:14)
QF
26
10.00
2. Liepiņlauska/Ragozina:Raciņa/Čerņavska 2:0(21:15;21:11)
QF
25
10.00
1. Lece/Ozoliņa:Sola/Kravčenoka 2:0(21:15;21:16)

Sacensību grafiks 28.maijam

Pamatturnīrs
D grupa
D

18.10
5. Pastare/Caica:Jegorova/Moskaļenko
2:0(21:16;21:14)
D

18.10
2. Liepiņlauska/Ragozina:Dikamane/Timoņina
2:0(21:12;21:16)
D

14.50
5. Timoņina/Dikmane:Moskaļenko/Jegorova
0:2(19:21;16:21)
D

14.50
2. Caica/Pastare:Liepiņlauska:Ragozina
0:2(17:21;17:21)
D

11.30
5. Liepiņlauska/Ragozina:Jegorova/Moskaļenko
2:0(21:13;21:10)
D

11:30
2. Pastare/Caica:Timoņina/Dikmane
2:0(21:16;21:10)
C grupa
C

17.20
5. Jaudzema/Sorokina:Dābola/Rūse
2:0(21:3;21:11)
C

17.20
2. Gramberga/Saveļjeva:Kovalskaja/Paskevic 2:0
C

14.00
5. Kovalskaja/Paskevic:Dābola/Rūse 0:2
C

14.00
2. Jaudzema/Sorokina:Gramberga/Saveļjeva
2:0(21:10;21:7)
C

10.40
5. Gramberga/Saveļjeva:Dābola/Rūse
2:0(21:9;21:14)
C

10.40
2. Jaudzema/Sorokina:Kovalskaja/Paskevic
2:0
B grupa
B

16:30
5. Graudiņa/Ņečiporuka:Majauskaite/Grauzunite
2:0(21;5;21:8)
B

16:30
2. Kravčenoka/Sola:Hrapāne/Černiseva
2:0(21:12;21:12)
B

13.10
5. Hrapāne/Černiseva:Grauzinyte/Kristina
2:1(14:21;21:17;17:15
B

13.10
2. Graudiņa/Ņečiporuka:Kravčenko/Sola
2:0(21:12;21:15)
B

9.50
5. Kravčenoka/Sola:Grauzinyte/Agnieska
2:0(21:11;21:2)
B

9.50
2. Graudiņa/Ņečiporuka:Hrapāne/Černiševa
2:0(21:12;21:12)
A grupa
A
. 15.40
2. Lece/Ozoliņa:Briede/Grosberga 2:0(21:11;21:8)
A
. 15.40
5. Raciņa/Čerņavska:Smilškalne/Petrova
2:0(21:14;21:7)
A
. 12.20
5. Smilškalne/Petrova:Briede/Grosberga 1:2(21:12;14:21;13:15)
A . 12.20
2. Lece/Ozoliņa:Raciņa/Čerņavska
2:0(21:7;21:14)
A . 9,00
5. Raciņa/Čerņavska:Briede/Grosberga
2:1(21:13;17:21;15:13)
A . 9.00
2. Lece/Ozoliņa:Smilškalne/Petrova
2:0(21:11;21:12)



Lece/Ozoliņa
 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement