spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Aprīlis 2017 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Seko līdzi

 


LATVIJAS ČEMPIONĀTS VĪRIEŠIEM

ERGO OPEN SIEVIETĒM
ERGO OPEN VĪRIEŠIEM
JAUNATNES ČEMPIONĀTS



VĪRIEŠI: DALĪBNIEKU SARAKSTS - VIETU SADALĪJUMS




Sacensību grafiks 12.jūnijam

Fināli

Spēle.p.k.LaiksLauk.SpēleRezultāts
F
40. 15.30
1.
Kazdailis/Rumševicius:Solovejs/Šmēdiņš
2:1(18:21;21:15;18:16)
F
39. 14.10
1.
Pļaviņš/Regža:Egleskalns/Ivanovs
2:0(21:17;22:20)
1/2 fināli
SF 38. 13.00
1. Solovejs/Šmēdiņš:Egleskalns/Ivanovs
2:1(18:21;21:16;15:6)
SF 37. 12.00
1. Pļaviņš/Regža:Kazdailis/Rumševicius
0:2(16:21;21:23)
1/4 fināli
QF 36. 11.00
2.

Egleskalns/Ivanovs:Graudiņš/Reliņš

2:0(21:18;21:16)
QF
35. 11.00
1. Solovejs/Šmēdiņš:Sorokins/Finsters
2:0(21:19;21:13)
QF
34. 10.00
2. Kazdailis/Rumševicius:Bejnavs/Āboliņš
2:0(21:11;23:21)
QF
33. 10.00
1. Pļaviņš/Regža:Kollo/Jaani
2:0(21:14;21:18)

Sacensību grafiks 11.jūnijam

1/8 fināli

Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts

32. 16.20
2.
Jučnevic/Vasiljev:Graudiņš/Reliņš
0:2(13:21;17:21)

31. 16.20
3.
Egleskalns/Ivanovs:Šēfers/Celmiņš
2:0(22:20;21:13)

30. 16.20
4.
Sorokins/Finsters:Glāzers/Andrejevs
2:0(21:19;21:12)

29. 16.20
1.
Solovejs/Šmēdīņš:Nātriņš Dā./Antoms
2:0(21:14;21:14)

28. 15.30
2.
Āboliņš/Benjavs:Vilmanis/Salmiņš
2:0(21:18;22:20)

27. 15.30
4.
Kazdailis/Rumševicius:Tiisar/Nolvak
2:0(21:14;24:22)

26. 15.30
3.
Puga/Punculis:Kollo/Jaani
0:2(18:21;19:21)

25. 15.30
1.
Pļaviņš/Regža:Tunte/Caics
2:0(21:16;21:16)
Pamatturnīrs

H grupa
H 24. 14.10
4. Salmiņš/Vilmanis:Kollo/Jaani
2:1(21:15;13:21;5:15)
H 16. 12.30
1.
Kollo/Jaani:Zaļkalns/Grinbergs
2:1(21:19;16:21;15:8)
H 8. 9.50
4. Salmiņš/Vilmanis:Zaļkalns/Grinbegrs
2:1(19:21;21:19;15:12)
G grupa
G 23. 14.10
3. Ivanovs/Egleskalns:Nātriņš Dā./Antoms
2:0(21:9;21:13)
G 15. 12.30
2. Nātriņš Dā./Antoms:Vincelovič/Shlomin
2:1(21:17;18:21;15:8)
G 7. 9.50
3. Ivanovs/Egleskalns:Vincelovič/Shlomin
2:0(21:10;21:13)
F grupa
F 22. 14.10
2. Glāzers/Andrejevs:Tiisar/Nolvak
2:1(13:21;21:15;15:12)
F 14. 12.30
4. Tiisar/Nolvak:Holodņuks/Kuļeševics
2:0(21:15;21:17)
F 6. 9.50
2. Glāzers/Andrejevs:Holdņuks/Kuļeševics
2:0(21:13;19:21;15:11)
E grupa
E 21. .14.10
1. Kazdailis/Rumševicius:Koržeņēvics/ Nātriņš Da.
2:0(21:11;21:14)
E 13. 12.30
4. Koržeņevics/Nātriņš Da.:Vasiljev/Juhnevič
0:2(19:21;11:21)
E 5. 9.50
1. Kazdailis/Rumševicius:Vasiljev/Juhnevič
2:0(21:11;21:13)
D grupa
D 20. 13.20
4. Benjavs/Āboliņš:Orups M./Baranovs
2:0(21:16;21:13)
D 12. 11.40
1. Orups M./Baranovs:Šēfers/Celmiņš
0:2(13:21;16:21)
D 4. 9.00
4. Benjavs/Āboliņš:Šēfers/Celmiņš
2:0(21:15;24:22)
C grupa
C 19. 13.20
3. Šmēdiņš/Solovejs:Danieks/ Vilmanis Ri.
2:0(22:20;21:19)
C 11. 11.40
2. Danieks/Vilmanis Ri.:Tunte/Caics
0:2(18:21;11:21)
C 3. 9.00
3. Šmēdiņš/Solovejs:Tunte/Caics
2:1(22:24;21:11;15:10)
B grupa
B 18. 13.20
2. Sorokins/Finsters:Graudiņš/Reliņš
0:2(18:21;19:21)
B 10. 11.40
3. Graudiņš/Reliņš:Grambergs/Eglītis
2:0(21:15;21:6)
B 2. 9.00
2. Sorokins/Finsters:Grambergs/Eglītis
2:1(21:18;19:21;15:8)
A grupa
A 17. 13.20
1. Pļaviņš/Regža:Vilde/Ozoliņš
2:0(21:16;21:15)
A 9. 11.40
4. Pļaviņš/Regža:Puga/Punculis
2:0(21:10;21:16)
A 1. 9.00
1. Vilde/Ozoliņš:Puga/Punculis
0:2(23:25;19:21)

Sacensību grafiks 10.jūnijam

Kvalifikācija

Spēle p.k.
Laiks
Lauk.
Spēle
Rezultāts
Q 21. 17.40
4. Puga/Punculis:Staševicius/Navickas
2:0(21:13;21:11)
Q 24. 17.40
3. Kalniņš/Rutmanis:Vincelovič/Shlomin
0:2(16:21;22:24)
Q 20. 17.40
2. Grambergs/Eglītis:Švāns/Sergejevs
2:1(26:24;19:21;15:9)
Q 17. 17.40
1. Kazdailis/Rumševicius:Dandens/Gabranovs
2:0(21:8;21:11)
Q 22. 16.00
4. Holodņuks/Kuļeševics:Orups J./Dombrovskis
2:1(21:15;19:21;15:12)
Q 23. 16.50
3. Balodis J./Balodis G.:Šēfers/Celmiņš
0:2(18:21;18:21)
Q 19. 16.50
1. Kerpe/Petraševicius:Tunte/Caics
0:2(12:21;19:21)
Q 18. 16.50
2. Puķītis/Augustāns:Vasiljev/Juchnevič
0:2(18:21;18:21)
Q 11.

Holodņuks/Kuļeševics:Bye

Q 10. 16.00
3. Staševicius/Matas:Čīma/Brālis
2:0(21:19;21:15)
Q 14.

Balodis J./Balodis G.:Bye

Q 15. 16.00
1. Sakniņš/Mileiko:Vincelovič/Shlomin
1:2(18:21;21:16;13:15)
Q 6.

Kerpe/Petriševicius:Bye

Q 7.

Švāns/Sergejevs:Bye
.
Q 3.

Puķītis/Augustāns:Bye
.
Q 2. 16.00
2. Dandens/Gabranovs:Krams/Karpūņins
2:1(21:17;14:21;15:11)


Grupas

A grupa Punkti Vieta B grupa Punkti Vieta
Pļaviņš/Regža
4
1.
Sorokins/Finsters
3
2.
Vilde/Ozoliņš
2
3.
Graudiņš/Reliņš
4
1.
Puga/Punculis
3
2.
Grambergs/Eglītis
2
3.
C grupa Punkti Vieta D grupa Punkti Vieta
Solovejs/Šmēdiņš
4
1. Benjavs/Āboliņš
4
1.
Danieks/Vilmanis Ri.
2
3. Orups/Baranovs
2
3.
Tunte/Caics
3
2. Šēfers/Celmiņš
3
2.
E grupa

F grupa Punkti Vieta
Kazdailis/Rumševicius
4
1. Glāzers/Andrejevs
4
1.
Koržeņevics/ Nātriņš Da.
2
3. Tiisar/Nolvak
3
2.
Vasiljev/Juhnevič
3
2. Holdņuks/Kuļeševics
2
3.
G grupa Punkti Vieta H grupa Punkti Vieta
Ivanovs/Egleskalns
4
1. Salmiņš/Vilmanis
3
2.
Nātriņš Dā./Antoms
3
2. Kollo/Jaani
4
1.
Vincelovič/Shlomin
2
3. Zaļkalns/Grīnbergs
2
3.


Grupas

A grupa Punkti Vieta B grupa Punkti Vieta
Āboliņš/Regža


Točs/Finsters


Da.Nātriņš/Graudiņš


Punculis/Puga


Q1


Q2


C grupa Punkti Vieta D grupa Punkti Vieta
Rumševicus/Kazdailis


Solovejs/Sorokins


Lancmanis/Vilde


Danieks/Ri.Vilmanis


Q3

Q4

E grupa

F grupa Punkti Vieta
Šmēdiņš/Koržeņevics


Egleskalns/Caics


Štāls/Benjavs


Tunte/Zaļkalns


Q5

Q6

G grupa Punkti Vieta H grupa Punkti Vieta
Vilmanis/Salmiņš


Dā.Nātriņš/Antoms


Petrov/Povjakel


Andrejevs/Glazers


Q7

Q8

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement