spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Jūnijs 2017 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Seko līdzi

 


LATVIJAS ČEMPIONĀTS VĪRIEŠIEM

ERGO OPEN SIEVIETĒM
ERGO OPEN VĪRIEŠIEM
JAUNATNES ČEMPIONĀTS



SIEVIETES: DALĪBNIEKU SARAKSTS - GRAFIKS - VIETU SADALĪJUMS

VĪRIEŠI: DALĪBNIEKU SARAKSTS - VIETU SADALĪJUMS



Grupas

A grupa Punkti Vieta B grupa Punkti Vieta
Točs/Finsters
4
1.
Solovejs/Šmēdiņš
3
2.
Punculis/Puga
3
2.
Vilde/Ozoliņš
4
1.
Grambergs/Eglītis
2
3.
J.Celmiņš/Martuzāns
2
3.
C grupa Punkti Vieta D grupa Punkti Vieta
Benjavs/Āboliņš
4
4. Glāzers/Andrejevs
3
2.
Kalniņš/Rutmanis
2
3. Nātriņš Da./Dombrovskis
2
3.
Šēfers/Celmiņš K.
3
2. Tisaar/Nolvak
4
1.
E grupa

F grupa Punkti Vieta
Sorokins/Ivanovs
4
1.
Rumševicius/Matulis
4
1.
Graudiņš/Reliņš
3
2. Danieks/Vilmanis Ri.
2
3.
Samoilovs/Nasonovs 2
3. Holodņuks/Kuleševics 3
2.
G grupa Punkti Vieta H grupa Punkti Vieta
Salmiņš/Vilmanis Ra.
4
1. Tunte/Zaļkalns
2
3.
Orups/Baranovs
3
2. Nātriņš/Antoms
4
1.
Uskari/Kaibalds 2
3. Vaskelis/Navickas 3
2.

Spēļu rezultāti arī BVIS sistēmā - spiediet šeit!

Sacensību grafiks 29.maijam

Fināli

Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts
F
32
17.20
1.
Matulis/Rumševicius:Solovejs/Šmēdiņš 0:2(15:21;17:21)
F
31
15.20
1.
Salmiņš/Vilmanis:Tiisar/Nolvak 0:2(12:21;17:21)
1/2 fināli
SF 30
13.20
2. Matulis/Rumševicius:Salmiņš/Vilmanis  2:1(21:13;19:21;15:13)
SF 29
13.20
1. Solovejs/Šmēdiņš:Tiisar/Nolvak
2:0(26:24;21:17)
1/4 fināli
QF 28
11.40
2. Salmiņš/Vilmanis Ra.:Vilde/Ozoliņš 2:0(21:22;21:15)
QF
27
11.40
1. Āboliņš/Benjavs:Matulis/Rumševicius 0:2(13:21;12:21)
QF
26
10.50
2. Sorokins/Ivanovs:Tiisar/Nolvak 0:2(13:21;19:21)
QF
25
10.50
3.

Solovejs/Šmēdiņš:Antoms/Nātriņš

2:0(21:17;21:10)

Sacensību grafiks 28.maijam

1/8 fināli

Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts

32. 17.40
1 Punculis/Puga:Vilde/Ozoliņš
1:2(21:16;22:24;10:15)

31. 17.40
3 Salmiņš/Vilmanis Ra:Glāzers/Andrejevs
0:2(23:21;21:14)

30. 16.50 4 Orups/Baranovs:Rumševicius/Matulis
0:2(11:21;12:21)

29. 16.50 3 Vaskelis/Navickas:Benjavs/Āboliņš
0:2(12:21;18:21)

28. 16.50
1 Tisaar/Nolvak:Holodņuks/Kuleševics
2:0(21:15;21:12)

27. 16.00 4 Sorokins/Ivanovs:Šēfers/Celmiņš K.
2:0(21:15;21:17)

26. 16.00
3 Graudiņš/Reliņš:Nātriņš/Antoms
1:2(21:17;13:21;11:15)

25. 16.00
1 Točs/Finsters:Solovejs/Šmēdiņš
1:2(21:12;19:21;0:15)
Pamatturnīrs

H grupa
H 24. 14.50

Tunte/Zaļkalns:Antoms/Nātriņš.Dā
0:2(0:21;19:21)
H 16. 13.10

Antoms/Nātriņš Dā.:Vaskelis/Navickis
2:0(21:19;21:11)
H 8. 10.40

Tunte/Zaļkalns:Vaskelis/Navickis
1:2(17:21;24:22;11:15)
G grupa
G 23. 14.50

Vilmanis Ra./Salmiņš:Orups/Baranovs
2:0(22:20;21:14)
G 15. 12.20

Orups/Baranovs:Kaibald/Uuskari
2:1(22:24;21:13;15:8)
G 7. 10.40

Vilmanis Ra./Salmiņš:Kaibald/Uuskari
2:1(21:17;18:21;15:9)
F grupa
F 22. 14.50

Matulis/Rumševicius:Danieks/Vilmanis Ri.
2:0(21:10;21:14)
F 14. 12.20

Danieks/Vilmanis Ri.:Holodņuks/Kuleševics
0:2(7:21;17:21)
F 6. 9.50

Matulis/Rumševicius:Holodņuks/Kuleševics
.2:0(21:1;21:13)
E grupa
E 21. 14.00

Sorokins/Ivanovs:Graudiņš/Reliņš
2:0(21:18;21;19)
E 13. 12.20

Graudinš/Reliņš:Samoilovs/Nasonovs
2:0(21:19;21:17)
E 5. 9.50

Sorokins/Ivanovs:Samoilovs/Nasonovs
2:0(21:10;21:16)
D grupa
D 20. 14.00

Glāzers/Andrejevs:Dombrovskis/Nātriņš Da
2:0(21:18;21:17)
D 12. 11.30

Dombrovskis/Nātriņš Da.:Tisisaar/Nolvak
0:2(15:21;10:21)
D 4. 9.50

Glāzers/Andrejevs:Tiisar/Nolvak
1:2(14:21;21:13;13:15)
C grupa
C 19. 14.00

Āboliņš/Benjavs:Rtumanis/Kalniņš
.2:1(16:21;21:16;15:11)
C 11. 11.30

Rutmanis/Kalniņš:Celmiņš K./Šēfers
0:2(16:21;14:21)
C 3. 9.00

Āboliņš/Benjavs:Celmiņš K./Šēfers
2:0(21:18;21:18)
B grupa
B 18. 13.10

Solovejs/Šmēdiņš:Vilde/Ozoliņš
1:2(21:12;19:21;14:16)
B 10. 11.30

Vilde/Ozoliņš:Celmiņš J./Martuzāns
2:0(21:12;21:15)
B 2. 9.00

Solovejs/Šmēdiņš:Celmiņš J./Martuzāns
2:0(21:11;21:10)
A grupa
A 17. 13.10

Točs/Finsters:Punculis/Puga
2:0(21:18;22:20)
A 9. 10.40

Punculis/Puga:Grambergs/Eglītis
2:0(21:17;21:15)
A 1. 9.00

Točš/Finsters:Grambergs/Eglītis
2:0(21:16;21:14)

Sacensību grafiks 27.maijam - kvalifikācija


Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts
Kvalifikācija
Q 12. 18.50 2.
Holodņuks/Kuļeševics:Krams/Karpūņins
2:1(21:19;17:21;16:14)
Q 11. 18.50 1.
Balodis/Balodis:Uuskari/Kaibalds
1:2(21:11;22:24;14:16)
Q 10. 18.00 2.
Zīle/Breģis:Vaskelis/Navickas
0:2(11:21;11:21)
Q 9. 18.00
1.
Samoilovs/Nasonovs:Dandens/Gabranovs
2:0(21:14;21:15)



T



Salmiņš/Vilmanis Ra
 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement