spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Aprīlis 2017 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Seko līdzi

 


GRAFIKS, FINĀLPOSMS, VĪRIEŠI E-pasts


LATVIJAS ČEMPIONĀTS VĪRIEŠIEM

ERGO OPEN SIEVIETĒM
ERGO OPEN VĪRIEŠIEM

JAUNATNES ČEMPIONĀTS



DALĪBNIEKU SARAKSTS - VIETU SADALĪJUMS

GRAFIKS UN REZULTĀTI FIVB VIS SISTĒMĀ


Sacensību grafiks 24.jūlijam

DIENAS GRAFIKS

Fināli

Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts
F
32. 17.20
1.
Samoilovs A./Šmēdiņš:Pļaviņš/Regža 2:0(21:19;21:17)
F
31. 15.10
1.
Točs/Āboliņš:Andrejevs/Glāzers 2:0(21:17;21:8)
1/2 fināli
SF 30. 13.00
2. Točs/Āboliņš:Pļaviņš/Regža 0:2(16:21;16:21)
SF 29. 13.00
1. Samoilovs A./Šmēdiņš:Andrejevs/Glāzers 2:0(21:15;21:12)
1/4 fināli
QF 28. 11.00
1. Pļaviņš/Regža:Vilde/Rudzītis 20:0*21:18;21:17)
QF
27. 11.00
2. Točs/Āboliņš:Zadovskis/Āboliņš 2:1(21:17;20:22;15:13)
QF
26. 10.00
2. Andrejevs/Glāzers:Samoolovs M./Solovejs 2:1(18:21;21:18;21:19)
QF
25. 10.00
1. Samoilovs A./Šmēdiņš:Koržeņevics/Puķītis 2:0(21:11;21:13)

Sacensību grafiks 23.jūlijam

Pamatturnīrs

D grupa
D
24. 18.10
4. Andrejevs/Glāzers:Nātriņš Da./Celmiņš 2:0(21:13;21:12)
D
23. 18.10
1. Tunte/Benjavs:Rudzītis/Vilde 0:2(16:21;20:22)
D
16. 14.50
4. Nātriņš Da./Celmiņš:Rudzītis/Vilde 0:2(16:21;9:21)
D
15.14.50
1.Tunte/Benjavs:Andrejevs/Glāzers1:2(22:20;14:21;19:21)
D
8.11.30
4.Andrejevs/Glāzers:Rudzītis/Vilde2:1(21:18;15:21;16:14)
D
7.11.30
1.Tunte/Benjavs:Nātriņš Da./Celmiņš2:1(21:15;18:21;15:10)
C grupa
C
22. 17.20
4. Solovejs/Samoilovs M.:Puga/Punculis 2:0(21:17;21:18)
C
21. 17.20
1. Točs/Āboliņš:Reliņš/Jirgensons 2:0(21:14;22:20)
C
14. 14.00
4. Puga/Punculis:Reliņš/Jirgensons 0:2(16:21;19:21)
C
13.14.00
1.Točs/Āboliņš:Solovejs/Samoilovs M.2:0(22:20;21:15)
C
6.10.40
4.Solovejs/Samoilovs M.:Reliņš/Jirgensons2:1(21:15;19:21;15:9)
C
5.10.40
1.Točs/Āboliņš:Puga/Punculis2:0(21:17;21:17)
B grupa
B
20. 16.30
4. Vilmanis Ra./Salmiņš:Danieks/Vilmanis Ri. 0:2(0:21;0:21)
B
19. 16.30
1. Pļaviņš/Regža:Koržeņēvics/Puķītis 2:0(21:18;21:19)
B
12. 13.10
4. Danieks/Vilmanis Ri.:Koržeņēvics/Puķītis 0:2(10:21;16:21)
B
11. 13.10
1. Pļaviņš/Regža:Vilmanis Ra./Salmiņš 2:0(21:16;21:16)
B
4. 9.50
4. Vilmanis Ra./Salmiņš:Koržeņēvics/Puķītis 0:2(19:21;15:21)
B
3. 9.50
1. Pļaviņš/Regža:Danieks/Vilmanis Ri. 2:0(21:14;21:10)
A grupa
A
18. 15.40
4. Nātriņš/Antoms:Baranovs/Orups 2:0(21:13;21:16)
A
17. 15.40
1. Šmēdiņš/Samoilovs A.:Zadovskis/Āboliņš 2:0(21:11;21:8)
A
10. 12.20
4. Baranovs/Orups:Zadovskis/Āboliņš 1:2(21:23;22:20;19:21)
A
9. 12.20
1. Šmēdiņš/Samoilovs A.:Nātriņš/Antoms 2:0(21:13;21:10)
A
2. 9.00
4. Nātriņš/Antoms:Zadovskis/Āboliņš 0:2(17:21;17:21)
A 1. 9.00
1. Šmēdiņš/Samoilovs A.:Baranovs/Orups 2:0(21:9;21:15)

GRUPAS

A grupa Punkti Vieta B grupa Punkti Vieta
Šmēdiņš/Samoilovs A. .
.
Pļaviņš/Regža .
.
Nātriņš/Antoms .
.
Vilmanis Ra./Salmiņš .
.
Baranovs/Orups .
.
Danieks/Vilmanis Ri. .
.
Zadovskis/Āboliņš .
.
Koržeņēvics/Puķītis .
.
C grupa Punkti Vieta D grupa Punkti Vie ta
Točs/Āboliņš .
.
Tunte/Benjavs .
.
Solovejs/Samoilovs M. .
.
Andrejevs/Glāzers .
.
Puga/Punculis .
.
Nātriņš Da./Celmiņš .
.
Reliņš/Jirgensons .
.
Rudzītis/Vilde .
.

Sacensību grafiks 22.jūlijam

Kvalifikācija
Q
8. 19.30
1. Celmiņš/Nātriņš Da.:Šmits/Ozoliņš
2:0(22:20;21:19)
Q
7. 19.30
2. Kalniņš/Rutmanis:Āboliņš/Zadovskis
0:2(16:21;9:9:21)
Q
6. 18.40
1. Rudzītis/Vilde:Koržeņevics/Puķītis
0:2(17:21;18:21)
Q
5.18.40
2.Reliņš/Jirgensons:Grambergs/Eglītis
2:0(21:17;23:21)
Q
4.17.50
1.Lavrenovs/Sergejevs:Šmits/Ozoliņš
0:2(11:21;14:21)
Q
3.17.50
2.Balodis/Balodis:Āboliņš/Zadovskis
1:2(21:17;17:21;10:15)
Q
2.17.002.Koržeņevisc/Puķītis:Nasonovs/Nikolajevs
2:0(21:15;21:14)
Q
1.17.001.
Eglītis/Grambergs:Karpuņins/Beluga
2:1(17:21;21:15;15:11)



Sacensību grafiks 13.septembrim /  PROGRAMMA

Fināli

Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts
F
40. 17.00
1.
Pļaviņš/Regža:Finsters/Točs
1:2(20:22;21:18;14:16)
F
39. 15.00
1.
Solovejs/Āboliņš:Vilde/Zaļkalns
2:0(21:13,21:13)
1/2 fināli
SF 38. 13.00
. Vilde/Zaļkalns:Finsters/Točs
1:2(37:39;23:21;16:18)
SF 37. 13.00
. Pļaviņš/Regža:Solovejs/Āboliņš
2:0(21:15;21:19)
1/4 fināli
QF 32. 10.50
. Finsters/Točs:Dā.Nātriņš/Da.Nātriņš 2:1(17:21;21:9;15:12)
QF
31. 10.50
. Reliņš/Graudiņš:Vilde/Zaļkalns 0:2(12:21;12:21)
QF
30. 10.00
. Andrejevs/Glāzers:Solovejs/Āboliņš 0:2(18:21;14:21)
QF
29. 10.00
. Pļaviņš/Regža:Vilmanis/Salmiņš 2:0(21:16;21:19)

Sacensību grafiks 12.septembrim

1/8 fināli

Spēle.p.k. Laiks Lauk. Spēle Rezultāts

28. 18.20
2. Dā.Nātriņš/Da.Nātriņš:Kalniņš/Rutmanis
2-1(17:21,21:18,15:12)

27. 17.30
4. Vilde/Zaļkalns:Tunte/Holodņuks
2-1(15:21,24:22,15:13)

26. 17.30
3. Solovejs/Āboliņš:Vilmanis/Danieks
2-0(21:18,21:13)

25. 17.30
1. Vilmanis/Salmiņš:Orups/Baranovs
2-0(21:10,21:15)
Pamatturnīrs

A grupa
A
24. 15.50
1. Pļaviņš/Regža:Dā.Nātriņš/Da.Nātriņš 2-0(21:14,21:14)
A
23. 15.50
4. Ri.Vilmanis/Danieks:Grīnbergs/Grambergs 1-2(17:21,21:16,9:15)
A
16. 14.10
3. Dā.Nātriņš/Da.Nātriņš:Grīnbergs/Grambergs 2-0(21:17,21:17)
A
15.13.20
1.Pļaviņš/Regža:Ri.Vilmanis/Danieks2-0(23:21,21:10):
A
8.11.40
3.Dā.Nātriņš/Da.Nātriņš:Ri.Vilmanis/Danieks1-2(17:21,21:17,13:15)
A
7.11.40
1.Pļaviņš/Regža:Grīnbergs/Grambergs2-0(21:14,21:8)
B grupa
B
22. 15.50
3. Točs/Finsters:Vilde/Zaļkalns 2-0(21:19,21:19)
B
21. 15.00
4. M.Orups/Baranovs:Kiseļevs/Puķītis 2-0(21:0,21:0)
B
14. 13.20
4. Vilde/Zaļkalns:Kiseļevs/Puķītis 2-0(21:0,21:0)
B
13.13.20
3.Točs/Finsters:M.Orups/Baranovs2-0(21:14,21:13)
B
6.10.50
3.Vilde/Zaļkalns:M.Orups/Baranovs2-0(21:18,21:16)
B
5.10.50
1.Točs/Finsters:Kiseļevs/Puķītis2-0(21:0,21:0)
  C grupa
C
20. 15.00
1. Solovejs/Āboliņš:Benjavs/J.Orups 2-0(21:17,21:16)
C
19. 15.00
3. Reliņš/Graudiņš:Kalniņš/Rutmanis 2-0(21:18,21:15)
C
12. 12.30
4. Benjavs/J.Orups:Kalniņš/Rutmanis 0-2(15:21,6:21)
C
11. 12.30
1. Solovejs/Āboliņš:Reliņš/Graudiņš 2-1(21:18,25:27,16:14)
C
4. 10.50
4. Benjavs/J.Orups:Reliņš/Graudiņš
0-2(20:22,18:21)
C
3. 10.00
1. Solovejs/Āboliņš:Kalniņš/Rutmanis
1-2(21:12,18:21,10:15)
D grupa
D
18. 14.10
1. Andrejevs/Glāzers:Ra.Vilmanis/Salmiņš 2-0(21:13,21:17)
D
17. 14.10
4. Punculis/Eglītis:Tunte/Holodņuks 1-2(21:19,13:21,14:16)
D
10. 12.30
3. Ra.Vilmanis/Salmiņš:Tunte/Holodņuks 2-1(16:21,21:10,15:11)
D
9. 11.40
4. Andrejevs/Glāzers:Punculis/Eglītis 2-0(21:10,21:18)
D
2. 10.00
4. Ra.Vilmanis/Salmiņš:Punculis/Eglītis
2-1(13:21,21:18,16:14)
D
1. 10.00
3. Andrejevs/Glāzers:Tunte/Holodņuks
2-0(21:13,21:19)

GRUPAS

A grupa Punkti Vieta B grupa Punkti Vieta
Pļaviņš/Regža
.
.
Točs/Finsters
.
.
Dā.Nātriņš/Da.Nātriņš
.
.
Vilde/Zaļkalns
.
.
Ri.Vilmanis/Danieks
.
.
M.Orups/Baranovs
.
.
Grīnbergs/Grambergs
.
.
Puķītis/Kiseļevs
.
.
C grupa Punkti Vieta D grupa Punkti Vie ta
Solovejs/Āboliņš
.
.
Andrejevs/Glāzers
.
.
Benjavs/J.Orups
.
.
Ra.Vilmanis/Salmiņš
.
.
Reliņš/Graudiņš
.
.
Punculis/Eglītis
.
.
Kalniņš/Rutmanis
.
.
Tunte/Holodņuks
.
.




Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 24 jūlijs 2016 17:22
 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement