spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


SVĒTDIEN "KING UN QUEEN OF THE BEACH" TURNĪRS RĪGĀ
Piektdiena, 15 augusts 2014 17:05

17.augustā BeachBox/Elkor stadionā Rīgā, Brīvības gatvē 201, notiks jau sestais LOK prezidenta kausa izcīņas turnīrs „King of the beach” un paralēli pirmo reizi startēs arī dāmas „Queen of the beach” balvas izcīņā.

„King of the beach” turnīrā startēs 8 spēlētāji - Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Mārtiņš Pļaviņš, Ruslans Sorokins, Aleksandrs Solovejs, Toms Šmēdiņš, Toms Benjavs (atlases turnīra uzvarētājs) un Haralds Regža (līdzjutēju balsojuma uzvarētājs).

„Queen of the beach” balvas izcīņā startēs 4 spēlētājas – Ilze Liepiņlauska, Marta Ozoliņa, Sanda Ragozina (visas atlases turnīra uzvarētājas) un Rūta Treija (līdzjutēju balsojuma uzvarētāja).

Tāpat kā vīriešu konkurencē, arī sievietēm turnīrs tiks aizvadīts pēc īpašas izspēles sistēmas, kur uzvarētājs var būt tikai viens.

Izspēles sistēma (p.5.5)

„King un Queen of the beach” turnīrs notiks svētdien, 17.augustā, Rīgā, BeachBox/Elkor stadionā, Brīvības gatvē 201. Sacensību sākums pl.11.00.

Dienas programma

Līdzjutēji starp spēlēm varēs piedalīties dažādos konkursos un atrakcijās. Ikvienam būs iespēja tikt pie automašīnām no „WESS Auto grupas” un „Auto Brava”. Skatītāji varēs pierādīt savu precizitāti atrakcijā „Trāpi mērķī ar OPTI BET”, kā arī tradicionālajā servju konkursā trāpot pa izvēlēto balvu. Līdzjutēji varēs pierādīt cik meistarīgi volejbola spēlētāji ir, piedaloties akcijā „Spēlē droši ar ERGO”. Visu dienu stadionā Blue Box stendā būs iespēja saņemt konsultāciju par droši sauļošanos, kā arī iegūt sauļošanās aizsargkrēmus, un tas viss Ms un Mr Australian Gold dalībnieku pavadībā.

Mazākajiem „King un Queen of the beach” līdzjutējiem būs iespēja pavadīt laiku LGK piepūšamajās atrakcijās turpat blakus stadionam, kā arī daudz citi pārsteigumi no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju turnīru „King of the beach” jeb LOK prezidenta kausa izcīņu vīriešiem organizē jau sesto gadu pēc kārtas. Iepriekšējos gados par pludmales karali divreiz kronēts Jānis Šmēdiņš (2012, 2013), bet uzvaras guvuši arī Toms Šmēdiņš (2009), Aleksandrs Samoilovs (2010) un Ingars Ivanovs (2011).

Vairāk informācijas ŠEIT

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement