spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


KING UN QUEEN OF THE BEACH TURNĪROS UZVAR PĻAVIŅŠ UN OZOLIŅA

Marta Ozoliņa un Mārtiņš Pļaviņš

Noslēdzies sestais LOK prezidenta kausa izcīņas turnīrs "King of the beach" un pirmais "Queen of the beach" turnīrs, kuros attiecīgi triumfēja Mārtiņš Pļaviņš un Marta Ozoliņa.

Par pludmales karaļa titulu pamatsacensībās cīņu uzsāka 8 spēlētāji - Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš, Ruslans Sorokins, Toms Šmēdiņš, Aleksandrs Solovejs, Haralds Regža un Toms Benjavs, bet par pludmales karali pirmo reizi šo sešu gadu laikā tika kronēts Mārtiņš Pļaviņš.

No A grupas, kur spēlēja Samoilovs, Regža, Pļaviņš, Sorokins, finālgrupā iekļuva Pļaviņš un Regža, bet no B grupas, kurā tikās J.Šmēdiņš, T.Šmēdiņš, Solovejs un Benjavs, finālgrupā iekļuva J.Šmēdiņš un Solovejs.

Finālgrupā, lai noskaidrotu pirmās un otrās vietas ieguvējus Pļaviņam un J.Šmēdiņam bija jāaizvada izšķirošā mini "apakšiņu" spēle līdz 3 punktiem, kurā ar 3-0 uzvarēja Pļaviņš, tādējādi iegūstot pirmtiesības pārinieka izvēlē. Pļaviņš finālspēlei izraudzījās sava kluba pārstāvi Haraldu Regžu, bet J.Šmēdiņš izlēma finālspēli aizvadīt pārī ar Tomu Benjavu.

Finālā Pļaviņš/Regža ar 2-0 (21-16,21-15) svinēja uzvaru pār Šmēdiņu un Benjavu, tādējādi Pļaviņš izcīnīja galveno titulu šajā turnīrā. rezultāti

Par pludmales karalienes titulu pamatsacensībās cīņu uzsāka 4 spēlētājas - Ilze Liepiņlauska, Sanda Ragozina, Rūta Treija un Marta Ozoliņa.

Pēc grupas turnīra spēlēm, lai noskaidrotu pirmās un otrās vietas ieguvējas Ragozina un Ozoliņa aizvadīja "apakšiņu" turnīru, kur ar 3-0 uzvaru svinēja Ozoliņa, līdz ar to viņai bija pirmtiesības izvēlēties sev pārinieci finālam. Marta kā savu cīņu biedreni izvēlējās Ilzi Liepiņlausku, kura ikdienā ir Sandas pāriniece, un izcīnīja uzvaru spēlē ar 2-0, tādējādi kļūstot par pirmo "Queen of the beach" turnīra uzvarētāju.

 

FOTO facebook

FOTO draugiem.lv

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement