spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


RĪGĀ ATVĒRTA JAUNA PLUDMALES VOLEJBOLA HALLE - "O-SANDS"
Otrdiena, 16 septembris 2014 20:11

Olimpiskajā Sporta Centrā, Grostonas ielā 6b atvērta jauna iekštelpu pludmales volejbola halle, kurā pludmales volejbola priekam nu var ļauties ikviens un jebkurā gadalaikā. Jaunā halle piesaista ar mūsdienīgo iekārtojumu un attīstīto infrastruktūru.

"O-Sands" hallē ir 4 volejbola laukumi, kuros kopā ievests vairāk kā 400 m2 baltās kvarca smiltis, kuras īpaši apstrādātas un ir piemērotas sportiskām aktivitātēm. Volejbola laukumus viegli var pielāgot arī, pēdējo gadu laikā popularitāti strauji gūstošajam, pludmales tenisam. Hallē plašuma sajūtu rada augstie griesti, kas ir augstākie no visām Latvijā pieejamajām pludmales volejbola hallēm, un gaišums. Mūsdienīgais un jaunais aprīkojums rada iedvesmu sportam.

"Šī ir halle, kurā trenēsies gan pludmales sporta profesionāļi, gan iesācēji. Esam radījuši lielisku vietu, kur pilnveidot jau esošās prasmes, iepazīties ar pludmales volejbolu vai vienkārši atpūsties sportiskās aktivitātēs. "O-Sands" halle ir atvērta korporatīviem pasākumiem un sporta treniņiem profesionāļu vadībā," informē "O-Sands" pārstāvis.

"O-Sands" hallē domāts ne tikai par sportisko kvalitāti, bet arī komfortu gan sportistiem, gan viņu līdzjutējiem. Sportistiem ir pieejamas ģērbtuves, dušas un sauna, bet viņu līdzjutējiem - tribīnes ar vairāk kā 100 sēdvietām.

Tāpat "O-Sands" iespējams piedalīties arī treniņos olimpieša Ruslana Sorokina un Atvara Vildes vadībā. Treniņi pieejami gan profesionāļiem, gan iesācējiem. Šobrīd tiek komplektētas treniņu grupas.

"Mēs, "O-Sands" komanda, mīlam pludmales volejbolu un arī paši ikdienā ļaujamies tā priekam, tieši tāpēc labi zinām, kas ir būtiski sportistiem ikdienas treniņos un turnīros. Šīs savas zināšanas un pieredzi esam ieguldījuši halles labiekārtošanā un nu to var izbaudīt ikviens interesents," tā "O-Sands" pārstāvis.

Papildu informācijai: Mob.: 2577440725774407Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013 facebook twitter

Par OSC

OSC kopējā platība ir 23 924,63 m2, kurā ar sportu var nodarboties vairāk nekā 2000 cilvēku dienā. Tas paredzēts valsts un starptautiska mēroga basketbola, volejbola, rokasbumbas, futbola, vieglatlētikas, vingrošanas u.c. sporta veidu sacensībām un treniņu procesa nodrošinājumam.

Par "O-Sands"

"O-Sands" ir pludmales volejbola mīļotāju radīta halle Grostonas ielā 6b, kurā ikviens interesents var ļauties populārākajam vasaras sporta veidam. 4 aprīkotos laukumos iespējams piedalīties turnīros amatieriem un profesionāļiem, apmeklēt treniņus vai vienkārši aktīvi pavadīt brīvo laiku kopā ar domubiedriem vai ģimeni.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement