spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


BEACH BOX PLUDMALES VOLEJBOLA NOMETNES

Beach Box Camps sadarbībā ar tūroperatoru GoAdventure piedāvā piedalīties pludmales volejbola nometnēs labāko Pasaules spēlētāju un treneru pavadībā, uzlabot savas iemaņas un gūt neaizmirstamus iespaidus. Tiek komplektētas dažādu līmeņu treniņu grupas, un aicināti piedalīties ir arī jaunieši.

Pirmā šāda veida nometne tika organizēta šī gada februārī Hurgadā, Ēģiptē, kur pēc jauniem iespaidiem un iemaņām devās 24 dalībnieki no Latvijas. Hurgada ir arī ziemas treniņu bāze daļai Latvijas pludmales volejbolistu, tā, piemēram, februārī, Genādija Samoilova un Andra Šmēdiņa vadībā, treniņus tur aizvadīja Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņs, Toms Šmēdiņš, Ruslans Sorokins un Edvarts Buivids. Šī situācija bija labvēlīga, lai rastos ideja sniegt līdzvērtīgu iespēju ziemā trenēties arī jebkuram interesentam no Latvijas un, pateicoties sportistu atsaucībai, tika dota zaļā gaisma pirmajai nometnei, kur treneru lomās iejutās Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš, Toms Šmēdiņš, Genādijs Samoilovs un Andris Šmēdiņš.

Aleksandrs Samoilovs: „Pagājušā gada februārī uzsākām šī projekta pirmo nometni. Viss jaunais saistās ar nezināmo, bet patīkami bija redzēt, ka dalībnieku grupas nokomplektējās ātri un diemžēl dažiem pat nācās atteikt, jo brīvu vietu vairs nebija. Vēl patīkamāk ir pēc nometnes saņemt atzinīgus vārdus un redzēt, ka tā ir sagādājusi prieku dalībniekiem un šobrīd, kad, organizējam jau trešo nometni, pieteikumu sarakstā redzam dalībniekus, kas būs bijuši visās trijās. Tas tikai liecina, ka šāds koncepts ir vērtīgs un, cerams, sniedz gaidīto gandarījumu dalībniekiem, jo katrs no brauciena paņem sev vērtīgāko – vai tā būtu pieredze un profesionālo iemaņu uzlabošana pludmales volejbolā, vai aktīva un kvalitatīva atpūta, tas atkarīgs no katra dalībnieka izvirzītajiem mērķiem, bet saņemt var abus.”

Oktobrī Beach Box Camps devās uz Turciju, Kemeru. Šoreiz nometnē piedalījās jau 32 dalībnieki. Treniņus vadīja Aleksandrs Samoilovs un Toms Šmēdiņš. Kā ierasts, bez nopietniem treniņiem, nometnes dalībnieki varēja arī kopīgi atpūsties un pavadīt laiku ar Aleksandru un Tomu, kuri aktīvi iesaistījās kopējos pasākumos, tādējādi saliedējot braucēju grupu. Tika organizēti gan galda tenisa turnīri, basketbola spēle, došanās pārvarēt krāčainu kalnu upi, kā arī organizatori bija sarūpējuši iespēju dalībniekiem piedalīties starptautiskā pludmales volejbola turnīrā „Bobrikov Open”, kurš risinājās blakus pilsētā Antālijā, pludmales volejbola stadionā WOW Beach Arena. Tieši šajā pašā stadionā maijā notika CEV Satellite Antalya posms, kurā veiksmīgi startēja Latvijas pāris Mārtiņš Pļaviņš / Aleksandrs Samoilovs, izcīnot pirmo vietu.

Toms Šmēdiņš: „Atskatoties uz pirmo nometni februārī Hurgadā, tā arī mums pašiem bija jauna pieredze un izaicinājums. Kopā bijām pieci treneri un katru dienu mainījām treneru sastāvu, lai dalībniekiem būtu daudzveidīgāki un interesantāki treniņi. Prieks bija pēc nometnes dzirdēt, ka dalībniekiem patika treniņprocess. Izskanēja daži viedokļi, ka dalībnieki gribētu vairāk laika ar treneriem pavadīt arī brīvajā laikā un tieši Turcijā bija tāda iespēja, jo visi dzīvojām vienā viesnīcā, varējām dalīties pieredzē arī pie pusdienu vai vakariņa galda, kopā uzspēlējām basketbolu un galda tenisu. Interese par pludmales volejbolu radās arī dažiem nometnes dalībnieku līdzbraucējiem, un tie pievienojās iesācēju grupā, lai apgūtu volejbola pamatus. Tiekamies jau nākamajās nometnēs!”

Šobrīd ir iespēja pieteikties uz divām Beach Box Camps nometnēm. Tuvākā notiks jau šī gada decembrī Ēģiptes pilsētā Šarm El Šeihā un treneru korpusā darbosies Aleksandrs Samoilovs un Genādijs Samoilovs. Atšķirībā no iepriekšējām nometnēm, šī ir tapusi, ņemot vērā, interesi no dalībniekiem ārpus Latvijas robežas, līdz ar to nometne būs starptautiska ar dažādu valstu pārstāvju dalību un treniņu sarunvaloda paredzēta - krievu un angļu, tāpat aicināti ir arī dalībnieki no Latvijas.

Savukārt 2015.gada februārī atkal plānots doties uz Hurgadu, kur gan nometnes scenārijs paredzēts tieši Latvijas auditorijai. Treniņi notiks Aleksandra Samoilova, Jāņa Šmēdiņa, Toma Šmēdiņa, Andra Šmēdiņa un Genādija Samoilova vadībā.

Beach Box Camps gaida pieteikums uz abām nometnēm. Ar sīkāku informāciju par braucieniem un to izcenojumiem var iepazīties mājas lapā http://www.beachbox.lv/site/nometnes/.

Nometnēm pieteikties var, sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 2949070729490707.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement