spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


NEDĒĻAS NOGALĒ EEVZA PLUDMALES VOLEJBOLA POSMS RĪGĀ
Piektdiena, 14 novembris 2014 13:30

Šajā nedēļas nogalē, 15.-16.novembrī, "O-Sands" pludmales volejbola laukumos, kuri atrodas Olimpiskajā sporta centrā, notiks pirmās oficiālās pludmales volejbola sacensības iekštelpu laukumos Latvijā - EEVZA* pludmales volejbola posms.

Sacensībās startēs 16 vīriešu dueti no sešām EEVZA dalībvalstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas un Azerbaidžānas.

Latviju pārstāvēs četri pāri - Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža, Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, Toms Šmēdiņš/Mārtiņš Dauburs (iepriekš tika plānots, ka Šmēdiņš startēs pārī ar Pekmani), Rihards Finsters/Atvars Vilde. dalībnieku saraksts

Sestdien, 15.novembrī, sacensības notiks no pl.10.30 līdz pl.19.30, bet svētdien - no pl.10.00 līdz pl.18.00.

Visi EEVZA pludmales volejbola posmi tradicionāli tika organizēti vasara periodā, bet šogad pamatojoties uz CEV nostādnēm, lai spēlētājiem par dalību Zonālo Asociāciju rīkotajos pludmales volejbola posmos tiktu piešķirti FIVB reitinga punkti, trīs posmi bija jārīko laika posmā no aprīļa līdz oktobrim, savukārt divi posmi ziemas periodā.

Ņemot vērā to, ka tikai divās Austrumeiropas Volejbola Zonālās Asociācijas valstīs (Krievijā un Latvijā) ir pieejami slēgtie pludmales volejbola laukumi, tika nolemts, ka viens no ziemas posmiem notiks oktobra sākumā Gruzijā, kad to vēl varēja noorganizēt āra laukumos, bet otrs - Latvijā, slēgtajos pludmales volejbola laukumos.

Jāatzīmē, ka EEVZA rīkotajās sacensībās ir tiesīgi piedalīties tikai Austrumeiropas Zonālās asociācijas dalībvalstu sportisti.

Visi laipni aicināti gan sestdien, gan svētdien uz EEVZA čempionāta spēlēm, kas notiks Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā!

Svētdien 1/2fināla un finālspēlēm būs iespējams sekot līdzi arī VIDEO tiešraidēs sportacentrs.com.

Latvijas Volejbola federācijas sadarbības parteri šajā pasākumā ir Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) un apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

EEVZA* - Austrumeiropas Volejbola zonālā asociācija, kuras sastāvā ir 10 valstis - Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Azerbaidžāna, Gruzija, Armēnija un Polija.

www.eevza.eu

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement