spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Februāris 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Seko līdzi

 


LATVIJAS IZLASE IEKĻŪST KONTINENTĀLĀ KAUSA FINĀLĀ
Sestdiena, 02 maijs 2015 16:37

Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš spēlē ar Horvātijas izlasi, cev.lu

Latvijas pludmales volejbola izlase - Jānis Šmēdiņš/Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs/Ruslans Sorokins - Kontinentālā kausa 3.kārtas 1/2fināla spēlēs uzvarēja Horvātijas izlasi, tādējādi nodrošinot vietu šīs kārtas finālā, kur tiksies ar Turcijas izlasi.

Kontinentālā kausa 3.kārta norisinās Turcijas pilsētā Fethijē (Fethiye).

03.05.2015

pl.10.40 Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš [1] - Selçuk Sekerci/Hasan Huseyin Mermer [4]

pl.11.30 Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs [2] - Murat Giginoglu/Volkan GÖGTEPE [3]

kalendārs

Grupas uzvarētāji iekļūs Kontinentālās kausa izcīņas pusfinālā, kas tāpat kā fināls notiks 2016. gadā, savukārt otro un trešo vietu ieguvušās komandas cīņu turpinās 4. kārtā, kura tiks izspēlēta augustā/septembrī.

Kā tika ziņots iepriekš, tad Aleksandrs Solovejs/Ruslans Sorokins otrdien, 28. aprīlī, pludmales volejbola centrā "Brazīlija" cīņā par vietu izlases sastāvā braucienam uz Kontinentālo kausu ar 2-0 (21-13, 34-32) uzvarēja Mārtiņu Pļaviņu/Hermanu Egleskalnu, tomēr vēlāk tapa zināms, ka uz sacensībām ģimenes apstākļu dēļ nedosies Aleksandrs Samoilovs, līdz ar to viņa vietā uz Turciju devās M.Pļaviņš.

Latvijas pludmales volejbolistes 9. un 10. maijā spēlēs līdzīgā turnīrā Kipras pilsētiņā Paralimni. Komandā startēs Alise Lece/Marta Ozoliņa un Inese Jursone/Tīna Graudiņa. Viņu pretinieces būs Kipras, Nīderlandes un Somijas kolēģes.

Kontinentālais kauss ir saistošs, noskaidrojot ne tikai spēcīgāko kontinenta pludmales volejbola nāciju, bet galvenokārt cīņā par olimpiskajām ceļazīmēm uz 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Pie ceļazīmes uz četrgades nozīmīgāko sporta forumu tiks Kontinentālā kausa fināla uzvarētāji, kuri kļūs zināmi 2016. gada jūnijā. Savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji olimpisko sapni vēl varēs piepildīt Starpkontinentālajā finālturnīrā.

Olimpiskajās spēlēs startēs pa 24 duetiem vīriešiem un sievietēm. Vienu valsti katrā kategorijā varēs pārstāvēt ne vairāk par diviem pāriem. Izstrādātais kvalifikācijas nolikums paredz, ka pie olimpiskajām ceļazīmēm tiks 15 labākie pasaules ranga dueti, par atskaites punktu ņemot 2016. gada 13. jūniju. Automātiski ceļazīmi nodrošinās arī šī gada pasaules čempioni, kā arī piecas komandas, kuras nākamgad uzvarēs Kontinentālā kausa izcīņas turnīros savos kontinentos. Savukārt Starpkontinentālajā finālturnīrā tiks noskaidrotas vēl divi olimpiskie dueti. Viena vieta olimpiskajās spēlēs ir garantēta mājiniekiem – Brazīlijas volejbolistiem, kuri gan varēs cīnīties arī par otru ceļazīmi kā visi pārējie.

Sīkāk ar Kontinentālā kausa izcīņas izspēles kārtību, sadalījumu grupās un turnīru norises vietām var iepazīties interneta vietnē (www.cev.lu) pludmales volejbola sadaļā.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement