spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Februāris 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Seko līdzi

 


LČ ERGO OPEN SĀKSIES AR IESPAIDĪGU DALĪBNIEKU SKAITU
Otrdiena, 26 maijs 2015 15:34

LČ ERGO OPEN fināls 2014.gada septembrī, foto: R.Buivids

Tikai nedēļu pēc Jūrmalas “Masters” aizraujošajām cīņām “Baltic Beach hotel” pludmales volejbola stadionā Majoros, sāksies ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola čempionāts, kura pirmajā posmā no 29. līdz 31. maijam ir, pieteicies iespaidīgi liels dalībnieku skaits – vīriešu konkurencē sacentīsies 38 dueti, bet sieviešu - 16. Jau trešo gadu čempionāta ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

Pludmales volejbols Latvijā ir kļuvis par vienu no populārākajiem sporta veidiem, ko var redzēt arī pēc lielās dalībnieku aktivitātes, kas ik gadu arvien pieaug. Vēl vairāk dalībnieku Latvijas čempionātā bijis tikai 2008. gadā, kad vienā no posmiem startēja 45 dueti.

ERGO OPEN pirmajā posmā no 29. līdz 31. maijam būs ļoti spēcīgs dalībnieku sastāvs, kurā izpaliks tik vadošais Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, kurus ceram šajās dienās redzēt cīnāmies par uzvaru Maskavas “Grand Slam” turnīrā. Dalību Latvijas čempionāta pirmajā posmā ir apstiprinājuši tādi Latvijā un Eiropā zināmi spēlētāji kā Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns, Haralds Regža/Armands Āboliņš, Edgars Točs/Rihards Finsters, Viktors Koržeņevičs/Toms Šmēdiņš un daudzi citi. Arī dāmu konkurencē startēs visas labākās komandas ar Eiropas čempioni Inesi Jursoni, Martu Ozoliņu/Alisi Leci un Pasaules U17 bronzas medaļu ieguvējām Tīnu Graudiņu/Lindu Grambergu priekšgalā, kas sola aizraujošas cīņas un neprognozējamus rezultātus.

To, cik pludmales volejbolistiem nozīmīgi, ir spēlēt savu skatītāju un atbalstītāju uzmundrinātiem, atzīst visi Latvijas volejbolisti, īpaši uzsverot to milzīgo enerģiju, ko sniedz skatītāji. “Spēlēt lielos mačos centrālajā laukumā tik bieži mums nemaz nesanāk, tāpēc šāda iespēja ir ļoti patīkama un noderīga,” uzsvēra Ruslans Sorokins. “Mums šobrīd ir ļoti svarīgas katras sacensības, jo nepieciešams iegūt pēc iespējas lielāku pieredzi,” norāda Hermans Egleskalns.

Šosezon ERGO OPEN Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacentīsies piecos posmos. Skatītāji Latvijas čempionāta posmus varēs vērot Jūrmalā, Rīgā, Saulkrastos, Jēkabpilī, un Daugavpils novadā, bet izšķirošais fināls no 11. līdz 13. septembrim noslēgsies atkal Jūrmalā. Starp čempionāta posmiem būs arī tradicionālās “King&Queen of the beach” turnīrs, kas arī notiks Jūrmalā, kas šosezon ir Latvijas pludmales volejbola centrs.

Arī šogad Latvijas Volejbola federācijas (LVF) partneris un Latvijas čempionāta atbalstītājs ir apdrošināšanas sabiedrība ERGO, ar kuru sadarbība tika aizsākta pirms diviem gadiem. "Mēs, ERGO, ar gandarījumu atbalstam volejbola pasākumus, jo šis sporta veids veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, un ir pieejams ikvienam – to var spēlēt ne tikai profesionāli ierīkotā laukumā, bet arī mājas pagalmā un pludmalē, tādējādi dažādojot brīvā laika pavadīšanu ikdienā. Šī spēle var būt ļoti dinamiska un atlētiska, kas to padara īpaši pievilcīgu arī tiem, kas jūt līdzi saviem iemīļotajiem sportistiem. Un arī tas ir svarīgs sporta ieguldījums – saliedēt un atraisīt. Tāpēc aicinu visus volejbola līdzjutējus un sporta mīļotājus visā Latvijā popularizēt aktīvu dzīvesveidu, apmeklējot ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola čempionāta sacensības ne tikai Jūrmalā, Rīgā un Saulkrastos, bet arī reģionos – Jēkabpilī un Daugavpilī!" – tā Ingrīda Ķirse, apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

„Priecājos, ka apdrošināšanas sabiedrība ERGO jau kļuvusi par stabilu un neatņemamu pludmales volejbola sastāvdaļu un arī šogad vasaru aizvadīsim roku rokā. Sezonu Latvijā esam ieskandinājuši ar plašu un grandiozu vērienu - Eiropas čempionāta posmu „Jūrmala Masters”, bet ticu un ceru, ka tas bija labs atspēriena punkts, gan spēlētājiem, gan skatītājiem pirms gaidāmās Latvijas čempionāta ERGO OPEN sezonas, kuras ietvaros tiks aizvadīti seši posmi sieviešu un vīriešu duetiem,” norāda Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis.

Svētdien, 31. maijā, kad risināsies ERGO OPEN Latvijas čempionāta pirmā posma izšķirošās spēles, ikviens pludmales volejbola līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt spraigās spēles lielajā Majoru pludmales volejbola stadionā ar konkursiem skatītājiem, karsējmeiteņu uzstāšanos un augsta līmeņa pludmales volejbolu. Ap plkst.12.00 notiks Latvijas čempionāta atklāšanas ceremonija, kuras ietvaros ikvienam klātesošajam būs iespēja savā īpašumā iegūt oficiālās pludmales volejbola bumbas ar Jāņa Šmēdiņa un Aleksandra Samoilova autogrāfiem, kā arī oficiālos čempionāta krekliņus.

Šogad skatītāji laipni aicināti uz visiem Latvijas čempionāta ERGO OPEN posmiem, jo sezonas beigās kāds no līdzjutējiem kļūs par „Electra” Fashion Cruiser divriteņa īpašnieku!

Čempionāts notiek arī ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu!

Ieeja uz visām sacensību dienām būs BEZ MAKSAS

dalībnieku saraksts vīriešiem

dalībnieku saraksts sievietēm

...sacensību kalendāri būs pieejami nedaudz vēlāk..

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement