spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Februāris 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Seko līdzi

 


JĀNIS ŠMĒDIŅŠ TRAUMAS DĒĻ NESPĒLĒS TRĪS NEDĒĻAS
Otrdiena, 02 jūnijs 2015 14:09

Jānim Šmēdiņam meniska traumas dēļ nāksies bez pludmales volejbola iztikt vismaz trīs nedēļas; Vadims Morozovs

Pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš meniska plīsuma dēļ nespēlēs aptuveni mēnesi, jo otrdien viņam tika veikta operācija. Atlabšana pēc šāda savainojuma prasīs no trīs līdz četrām nedēļām, tāpēc Šmēdiņš būs spiests izlaist vismaz divus turnīrus.

Sportista tēvs un treneris Andris Šmēdiņš pastāstīja, ka trauma konstatēta pirmdien, kad Jānis apmeklējis ārstus. "Kad trauma tika gūta, noteikt ir grūti, taču pirmdien ārstu apmeklējumā tika konstatēts, ka menisks ir plīsis un ir nepieciešama operācija, kuru veica šodien," sacīja Šmēdiņš seniors.

Viņš norādīja, ka pēc šāda savainojuma labākajā variantā atlabšana ilgst trīs nedēļas, tāpēc Jānis Šmēdiņš noteikti izlaidīs Pasaules tūres "Major" sērijas posmus Porečā, kas trešdien sākas Horvātijā, un Stavangerā (Norvēģijā) no 9. līdz 14. jūnijam. "Jānim šāda veida savainojums ir pirmo reizi karjerā, tāpēc atliek cerēt, ka atveseļošanās noritēs kā plānots un bez sarežģījumiem," piebilda Andris Šmēdiņš.

Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa komanda otrdien vēstīja, ka duets nebrauks uz tuvākajiem diviem turnīriem, bet par nākamo "Grand Slam" posmu, kas no 16. līdz 20. jūnijam notiks ASV, duets vēl lems. "Plānojam atgriezties uz pasaules čempionātu. Uzreiz gribam nomierināt visus līdzjutējus - mēs atgriezīsimies pavisam drīz un būsim tikpat spēcīgi kā līdz šim. Paldies par atbalstu!," ziņoja Samoilova/Šmēdiņa komanda.

Pasaules čempionāts Nīderlandē notiks no 26. jūnija līdz 5. jūlijam. Šosezon Samoilovs/Šmēdiņš, kuri iepriekšējās divas sezonas noslēdza pasaules ranga līderpozīcijās, ir startējuši Lucernas "Open", Jūrmalas "Masters" un Maskavas "Grand Slam" turnīros. Jūrmalā, kur notika Eiropas čempionāta posms, viņi izcīnīja 3.vietu, bet Lucernā un Maskavā ieņēma dalītas 9. vietas.

Šosezon Pasaules tūres rangā Samoilovs/Šmēdiņš ar 600 punktiem ieņem dalītu 11. vietu.

Porečā gaidāmajā turnīrā plāno startēt Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns, kuriem trešdien būs jāpiedalās kvalifikācijā.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement