spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


IR ZINĀMS LATVIJAS SASTĀVS EIROPAS U18 ČEMPIONĀTAM
Pirmdiena, 27 jūlijs 2015 16:43

EEVZA U18 čempionāta goda pjedestāls. foto: eevza.eu

Kļuvis zināms Latvijas U-18 pludmales volejbola izlases sastāvs, kurš no 6. līdz 9. augustam Rīgā aizstāvēs Latvijas godu Eiropas čempionātā U-18 vecuma jauniešiem.

Puišu turnīrā mājiniekus pārstāvēs Mihails Samoilovs/Aleksandrs Nasonovs, Atvars Ozoliņš/Kristaps Šmits un Vladimirs Jančevskis/Ervīns Āboms. Savukārt meiteņu turnīrā cīnīsies Tīna Laura Graudiņa/Paula Nikola Ņečiporuka, Elza Smilškalne/Linda Elizabete Gramberga un Ieva Petrova/Annija Jurdža.

Četri no sešiem duetiem aizvadītajā nedēļā ļoti sekmīgi startēja Austrumeiropas Volojebola zonālās asociācijas (EEVZA) U-18 čempionātā, kas norisinājās Armēnijā pie Sevana ezera. Zēnu turnīrā par čempioniem kļuva Samoilovs/Nasonovs, bet Ozoliņš/Šmits palika otrie. Savukārt meitenēm nepārspētas palika Graudiņa/Ņečiporuka, kamēr Smilškalne/Gramberga ieņēma 4. vietu. Samoilovs/Nasonovs un Graudiņa/Ņečiporuka uzvarēja visās spēlēs.

Latvijas meiteņu izlases galvenais treneris ir Aigars Birzulis, bet zēnu izlases galvenais treneris ir Genādijs Samoilovs, kamēr otrā trenera pienākumus veic Lauris Iecelnieks.

Eiropas čempionāts U-18 volejbolistiem risināsies “Beach Box Elkor” stadionā, Rīgā, Brīvības gatvē 201. Latvijā un tās galvaspilsētā tik plaša mēroga starptautisks turnīrs pludmales volejbolā norisināsies pirmo reizi, jo sacensībās piedalīsies 64 dueti no 30 Eiropas valstīm - pa 32 komandām meitenēm un zēniem. Lai gan sacensībās startēs jaunieši, organizatoriskajā ziņā šīs sacensības maz atšķiras no pieaugušo čempionāta un mērogā ir pat vērienīgākas kā Jūrmalā aizvadītie Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) “Masters” un “Satellite” kategorijas turnīri.

Sacensības “Beach Box Elkor” pludmales volejbola stadionā, Rīgā Brīvības gatvē 201, notiks uz četriem laukumiem, bet vēl divi laukumi būs speciāli izveidoti iesildīšanās vajadzībām. Turnīra vajadzībām tiks celtas tribīnes – centrālajā laukumā notiekošās spēles varēs vērot līdz 1000 skatītājiem, bet 2. laukumā tribīnes būs līdz 300 skatītāju vietām.

Pirmajās divās turnīra dienās 6. un 7. augustā notiks grupu turnīra cīņas, 8. augustā pa 24 komandām pēc vienmīnusa sistēmas sāks izslēgšanas spēles, noskaidrojot pusfinālistus, bet 9. augustā notiks izšķirošās cīņas par medaļām.

Pirmdien 3. augustā sacensību organizatori plkst. 13 masu medijus informēs par gaidāmo čempionātu. Preses konference notiks “Elkor Plaza”, Rīga, Brīvības gatve 201 (veikala gaiteņa galā, sporta nodaļā).

Līdzjutējiem būs iespēja vērot ne tikai labāko jauno pludmales volejbolistu cīņas par Eiropas čempionāta medaļām, bet arī piedalīties dažādos konkursos un aktivitātēs, par kurām tiks ziņots tuvāk turnīra norises datumiem. Ieejas uz visām sacensību dienām būs bez maksas.

Čempionāta lieldraugs ir ”LDZ ritošā sastāva serviss”, tas notiek ar Rīgas domes un daudzu citu uzņēmumu neatsveramu atbalstu.

Atbalstot sportu kā veselīga dzīvesveida pamatu, ERGO ir kļuvis par oficiālo apdrošinātāju pirmajam Latvijā notiekošajam CEV Eiropas U18 čempionātam pludmales volejbolā, nodrošinot sacensībām pasākumu nepārtrauktības polisi.

Visa informācija par čempionāta norisi tiks publicēta ww.volejbols.lv

Oficiālais tēmturis #EuroBeachVolleyU18

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement