spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Februāris 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Seko līdzi

 


EIROPAS U18 ČEMPIONĀTA OFICIĀLAIS AUTODĪLERIS - AUTOBRAVA
Pirmdiena, 27 jūlijs 2015 17:40

Jau nākamajā nedēļā Rīgā gaidāms viens no vasaras lielākajiem pasākumiem – Eiropas U18 čempionāts pludmales volejbolā, kas no 6. līdz 9.augustam notiks Beach Box Elkor stadionā, Brīvības gatvē 201.

Latvijas Volejbola federācija ir gandarīta, ka sadarbības partneri novērtē organizatoru vajadzības un zina, cik svarīgi, īpaši čempionāta laikā, būt mobiliem un operatīviem.

Attēlā LVF pārstāvji ar SIA "Autobrava" direktoru Andri Sivicki

Autobrava direktors Andris Sivickis uzsver: „Pludmales Volejbols, pateicoties mūsu titulēto cīnītāju darbam, ir uzskatāms par vienu no populārākajiem sporta veidiem Latvijā. Šis ir komandas sporta veids un tieši komandas darbs ir mūsu uzņēmumu pamatvērtība! Mūsu iepriekšējā pieredze un zināšanas līdzīgu pasākumu atbalstīšanā ļauj droši apgalvot, mobilitāte ir viens no atslēgas faktoriem, tāpēc Eiropas U18 čempionāta laikā organizatori savām vajadzībām izmantos eleganto un neatkārtojamo Fiat 500x, ģimenes visurgājēju Fiat Freemont, praktiskos Fiat Doblo un Fiat Ducato. Mums ir prieks, ka varam būt oficiālais auto pārstāvis tik svarīgā un plašā komandas spēju pārbaudes pasākumā!”

Sacensības “Beach Box Elkor” pludmales volejbola stadionā notiks uz četriem laukumiem, bet vēl divi laukumi būs speciāli izveidoti iesildīšanās vajadzībām. Turnīra vajadzībām tiks celtas tribīnes – centrālajā laukumā notiekošās spēles varēs vērot līdz 1000 skatītājiem, bet 2. laukumā tribīnes būs līdz 300 skatītāju vietām.

Pirmajās divās turnīra dienās 6. un 7. augustā notiks grupu turnīra cīņas, 8. augustā pa 24 komandām pēc vienmīnusa sistēmas sāks izslēgšanas spēles, noskaidrojot pusfinālistus, bet 9. augustā notiks izšķirošās cīņas par medaļām.

Līdzjutējiem būs iespēja vērot ne tikai labāko jauno pludmales volejbolistu cīņas par Eiropas čempionāta medaļām, bet arī piedalīties dažādos konkursos un aktivitātēs.

Ieejas uz visām sacensību dienām būs bez maksas. Eiropas U-18 čempionāta lieldraugs ir ”LDZ ritošā sastāva serviss”, tas notiks ar Rīgas domes un daudzu citu uzņēmumu neatsveramu atbalstu.

Atbalstot sportu kā veselīga dzīvesveida pamatu, ERGO ir kļuvis par oficiālo apdrošinātāju pirmajam Latvijā notiekošajam CEV Eiropas U18 čempionātam pludmales volejbolā, nodrošinot sacensībām pasākumu nepārtrauktības polisi.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement