spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


ERGO OPEN 2016 PLUDMALES VOLEJBOLA ČEMPIONĀTS PULCĒS LABĀKOS SPORTISTUS E-pasts

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā ERGO OPEN 2016 jau ceturto gadu priecēs pašmāju līdzjutējus ar aizraujošu sacensību sēriju, gatavojoties Vasaras Olimpiskajām spēlēm Rio. Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar čempionāta ģenerālsponsoru apdrošināšanas sabiedrību ERGO šajā vasarā čempionāta 6 posmos vīriešiem un 4 posmos sievietēm pulcēs labākos Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu spēlētāju duetus.

ERGO OPEN 2016 sezonas kalendārs un čempionāta posmi ir īpaši - paplašinot Latvijas čempionāta karti, posmu norises vietām ir pievienojusies Alūksne. Pirmie divi sezonas turnīri tiks aizvadīti nupat atklātajā – Jūrmalas pludmales centrā Majoros un O-Sands stadionā Rīgas centrā, Hanzas ielā. Taču noslēdzošais ERGO OPEN 2016 posms tiks aizvadīts Eiropas čempionāta Jūrmala Masters infrastruktūrā un ir iekļauts arī Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas kalendārā, tādēļ pulcēs ne vien pašmāju, bet arī ārzemju duetus.

“Ir skaidri redzams, ka ERGO OPEN ir kļuvis par būtisku atspēriena punktu mūsu sportistiem. Latvijas čempionāta vadošie pāri savus spēkus pārbauda arī Eiropas līmeņa turnīros un pat Pasaules kausa posmos. Varam lepoties, ka patiesi esam kļuvuši par pludmales volejbola lielvalsti, kura OPEN sērijas turnīros tiek pārstāvēta pat ar 7 duetiem,” stāsta Atis Sausnītis, Latvijas Volejbola federācijas prezidents. Viņš uzsver, ka tieši pludmales volejbols ir viens no sporta veidiem, kurā Latvija būs pārstāvēta un cīnīsies Par medaļām Olimpiskajās spēlēs Riodeženeiro.

”Mums ir bijusi lieliska iespēja būt kopā ar talantīgiem sportistiem un pludmales volejbola kustības virzītājiem Latvijā ne tikai, plūcot Olimpiskos laurus, bet visu šo četru gadu garumā, kamēr noritēja gatavošanās Olimpiskajām spēlēm Rio. Mūsu talantīgāko spēlētāju sasniegumu sērija ir veiksmīgi turpināta un šogad mums ir uzticēta visai atbildīga loma – iesildīt sportistus veiksmīgam startam olimpiādē. Tāpēc aicinu jau tagad visus volejbola līdzjutējus un ikvienu sporta cienītāju atbalstīt mūsu sportistus, lai ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola čempionāta sacensībās Jūrmalā, Rīgā, Saulkrastos un Alūksnē kopā iedvesmotos olimpiskajiem panākumiem!” aicina Ingrīda Ķirse, apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

Šajā sezonā Latvijas čempionāta ERGO OPEN 2016 fināls tiks aizvadīts un čempioni noskaidroti jau jūlijā, nevis, kā tas ierasts, sezonas pēdējā posmā. Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Ainārs Dakša skaidro: “Šogad Latvijas čempionāta fināls tiks aizvadīts 22.–24. jūlijā, kad tajā varēs piedalīties visas spēcīgākās mūsu komandas, jo paralēli vasarā nenotiek citi turnīri Eiropā un pasaulē. Arī Aleksandrs Samoilovs izteica ierosinājumu spēlēt čempionāta finālā neilgi pirms došanās uz Olimpiādi, tādēļ gaidāmais čempionāta fināls būs īpaši spraigs un aizraujošs.”

ERGO OPEN 2015 čempioni Rihards Finsters un Edgars Točs uz preses konferenci ieradās tieši no Maskavas Grand Slam turnīra. Puiši ir pārliecināti, ka Latvijas čempionātā spēlētāju meistarības un organizācijas līmenis ir augsts. “Uz ERGO OPEN posmiem regulāri brauc lietuviešu spēcīgākie dueti – gan sievietes, gan vīrieši, tāpat arī igauņi. Viņi brauc uz Latviju, lai gūtu pieredzi, spēlējot pret līdzvērtīgiem un spēcīgiem pretiniekiem. Arī uz 1. posmu Jūrmalā atbrauks gan Lietuvas, gan Igaunijas spēlētāji.” Arī Edgars ar Rihardu saspēlēs tieši ERGO OPEN Latvijas čempionātā, kur izcīnītās uzvaras vairākos posmos pēc kārtas lika izlemt par dalību starptautiskos turnīros. Šosezon komanda ir startējusi jau astoņos Pasaules kausa OPEN un Grand Slam posmos un nedēļas nogalē viņi piedalīsies arī ERGO OPEN 2016 atklāšanas posmā Jūrmalā.

ERGO OPEN 2016 1. posms sāksies jau 27. maija pievakarē, kad Jūrmalas Pludmales centrā Majoros tiks aizvadītas kvalifikācijas spēles vīriešiem, taču 28. maijā rītā tiks dots starts pamatturnīra sacensībām gan sievietēm, gan vīriešiem. Kā ierasts, svētdienā tiks aizvadīti izšķirošie mači, kuros tiks noskaidroti posma uzvarētāji. Tāpat kā iepriekšējos gadus, skatītājiem un līdzjutējiem ieeja ERGO OPEN 2016 Latvijas čempionātu pludmales volejbolā turnīros ir bez maksas.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement