spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


LATVIJAS ČEMPIONĀTA PLUDMALES VOLEJBOLĀ ERGO OPEN 2016 2. POSMĀ RĪGĀ INGARS IVANOVS SPĒLĒS DUETĀ AR HERMANU EGLESKALNULatvijas čempionāta ERGO OPEN 2016 pludmales volejbolā 2. posma sacensībās ar sesto numuru izlikts duets, kurā spēlēs Ingars Ivanovs ar Hermanu Egleskalnu. Būs interesanti, cik augstu puiši tiks, bet par savienības noslēgšanu prasījām Ingaram.

- Kā vienojāties par sadarbību?

- Maijā kopā braucām uz Latvijas olimpiādes kvalifikācijas mačiem, jo abi pārstāvam Rīgu. Hermans prasīja, vai ar Ruslanu Sorokinu spēlēsim kopā visu sezonu. Atbildēju, ka jā. Tikai norunājām toreiz, ka varētu spēlēt kopā, ja jau nebūtu vienojies ar Ruslanu. Hermans pludmales volejbolā nav bijis kopš brīža, kad šķīrās no Mārtiņa Pļaviņa. Viņam toreiz bija savainota kāja, taču šogad viņš labprāt uzspēlētu līdz laikam, kad kopā jānāk izlasei.

Kad beidzās mūsu sadarbība ar Ruslanu, piezvanīju Hermanam un pavaicāju, vai mūsu saruna vēl ir spēkā. Viņš apliecināja, ka jā.

- Cik ilgi esat kopā trenējušies?

- Apmēram nedēļu. Nav ne vainas. Trenera mums nav, bet pats galvenais ir tas, ka laukumā valda pozitīva gaisotne. Cenšamies palīdzēt viens otram, kaut ko ieteikt, pamācīt viens otru.

- Kā vērtē šosezon līdz šim sasniegtos rezultātus un sadarbību ar Ruslanu Sorokinu?

- Protams, gribējās labākus rezultātus. Trīs turnīros aizvadījām tikai trīs spēles. Kaut kas nesanāca, kā gribētos. Martā vēl nebija beigusies volejbola sezona zālē, kad mēs ar Ruslanu aizbraucām uz Čehiju, kur notika valsts čempionāts pludmales volejbolā zālē. Tur ieņēmām trešo vietu, un likās ,ka viss ir kārtībā. Varbūt vajadzēja ilgāk kopā patrenēties un rezultāti mums būtu bijuši labāki? Jebkurā gadījumā esmu Ruslanam pateicīgs, ka viņš mani uzaicināja kopā uzspēlēt. Tā man bija vēl nebijusi pieredze. Sapratu, pie kā vairāk jāpiestrādā. Izdarīju secinājumus. Galvenais ir tāds, ka daudz jātrenējas (smejas).

- Cik gatavs esi pludmales volejbola sezonai?

- Divus gadus nav iznācis vasarā spēlēt. Vispirms bija kāzas, bet pagājušogad kopā ar Latvijas studentu izlasi gatavojos universiādei Dienvidkorejā. Savulaik smiltīs jutos tīri labi. Ar Jāni Šmēdiņu bijām trešie pasaules jauniešu čempionātā (pasaules U-18 čempionāts 2004. gadā. - D.Ā.), 2011. gadā uzvarēju King of the Beach turnīrā, bet divus gadus vēlāk palīdzēju to izdarīt Jānim Šmēdiņam.

- Esat runājuši, kādos turnīros ar Hermanu spēlēsiet?

- Spēlēsim, kad viņš būs brīvs. Kopā ar ģimeni viņš grib aizbraukt atpūsties, bet vēl nav zināms, kad tas būs. Tad mēģināšu spēlēt ar kādu citu. Un tad klāt jau būs arī izlases treniņi.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement