spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Marts 2018 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Seko līdzi

 


ERGO OPEN 2. POSMS PULCĒS LABĀKOS BALTIJAS SPĒLĒTĀJUS E-pasts

Šodien ar kvalifikācijas sacensībām sākas Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ERGO OPEN 2016 2. posms, kas noritēs visu nedēļas nogali. Tas norisināsies Rīgā, jaunatklātajā O-Sands pludmales stadionā, Hanzas ielā 14a. Šajā posmā spēkiem mērosies tikai vīriešu komandas. Turnīram pieteikti visi spēcīgākie Latvijas dueti, atskaitot Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu. Mārtiņa Pļaviņa un Haralda Regžas dalība turnīrā atkarīga no panākumiem pasaules tūres Major posmā Hamburgā.

Turnīrā dalību pieteikuši arī jau 1. posmā Majoros redzētie igauņi Marts Nisārs Tisārs un Kusti Nolvaks, kā arī Kristo Kollo un Karls Jāni, kas sacensības sāks pamatturnīra. Savukārt četri Lietuvas pāri ar Lukasu Každaili un Arnu Rumševiču priekšgalā centīsies pārvarēt kvalifikācijas slieksni. Piedalīsies arī internacionālais duets, kurā tiks apvienoti Lietuvas (Arturs Vincelovičs) un Ukrainas (Dmitro Šlomins) volejbolistu spēki. Savukārt speciālo ielūgumu dalībai pamatturnīrā šoreiz saņēmuši pludmales volejbola veterāni Klāvs Zaļkalns un Jānis Grīnbergs.

Vienā no duetiem šajā turnīrā spēkus apvienojuši divi Latvijas klasiskā volejbola izlases kodola spēlētāji – Ingars Ivanovs un Hermans Egleskalns, kas sacensībām izlikti ar 6. numuru. Lai arī Hermans pludmales volejbolā nav bijis kopš brīža, kad šķīrās no Mārtiņa Pļaviņa, bet dažādu iemeslu pēdējās divas pludmales volejbola sezonas izlaidis ir arī Ingars, abi volejbolisti vienojušies par sadarbību uzreiz, pēc dueta Sorokins/Ivanovs, šķiršanās. Ingars, jautāts par komandas gatavību pirmajam kopīgajam turnīram, atzīst: “Kopā esam trenējušies apmēram nedēļu. Nav ne vainas. Trenera mums nav, bet pats galvenais ir tas, ka laukumā valda pozitīva gaisotne. Cenšamies palīdzēt viens otram, kaut ko ieteikt, pamācīt viens otru.”

ERGO OPEN 2016 2. posmā klāt būs arī septiņi no astoņiem 1. posma pusfinālistiem. Pirms 2 nedēļām Jūrmalā finālā uzvaru svinēja Aleksandrs Solovejs ar Tomu Šmēdiņu 2:0 (21:15, 21:17) pārspējot Rumševiču, kurš spēlēja kopā ar Pauļu Matuli, bet trešo vietu ieņēma igauņi Tisārs un Nolvaks, kas ar 2:0 (21:12, 21:17) pārspēja Kasparu Salmiņu un Raimondu Vilmani.

Šosezon Latvijas čempionātā ERGO OPEN 2016 pludmales volejbolisti sacentīsies sešos posmos. Skatītāji Latvijas čempionāta posmus vīriešu un sieviešu duetiem varēs vērot arī Saulkrastos un Alūksnē, bet čempionāta fināls no 22. līdz 24. jūlijam notiks Jūrmalā.

Jau ceturto gadu Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Čempionātu atbalsta Jūrmalas un Alūksnes pilsētas domes.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN 2016 turnīriem http://pludmales.volejbols.lv/

Ieeja uz visām sacensību dienām būs BEZ MAKSAS, tāpat svētdienās starp fināliem paredzēti īpašie konkursi arī skatītājiem.

 
AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisement